י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: שיווק באינטרנט בעזרת רשימת תפוצה

פאולה רוטשילד

נכתב על ידי פאולה רוטשילד

מאי 11, 2023

השקעתם באתר האינטרנט שלכם, אתם מקפידים לתחזק אותו ולעדכן בו תמונות וטקסטים חדשים ולהעשיר אותו במילות המפתח הנכונות ובמאמרים שימשכו את העוקבים שלכם ויתנו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם את כל מה שהם זקוקים לו כדי לבצע החלטה ולרכוש/לשלם על התוכן/ המוצר שאתם מציעים להם.

לצד זאת, אתם גם משקיעים בכתיבת בלוג מעולה, עם תוכן חדשני, מפתיע, רלוונטי, שעונה על הצרכים של העוקבים, מביא רעיונות חדשים ועוזר לעוקבים שלכם לקבל תמונה משמעותית של הפרסונה האינטרנטית שלכם, להרגיש קרובים אליכם, לקבל הצצה לחייכם ולהרגיש שותפים שלכם. זה נכון גם לניהול עמוד אינסטגרם מושקע ועשיר, ערוץ יוטיוב מפואר עם סרטונים ערוכים ומושקעים, עמוד פייסבוק אינטרקטיבי ועוד. כדי להצליח לקדם את כל אלו כדאי להתייעץ עם מביני עניין ומומחים לתחום הקידום באינטרנט כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ.

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ אסף קורן

היתרונות של השימוש ברשימת תפוצה באדיבות י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ

מפרסמים ויוצרי תוכן רבים שמעוניינים לקדם את התוכן שהם מייצרים בפלטפורמות השונות בהן הם פועלים נוטים להשתמש נוטים להשתמש בשתי פלטפורמות מרכזיות: האחת – מנוע החיפוש של גוגל שמביא אליהם גולשים אקטיביים שיגיעו לתוכן בשל חיפוש של מילות מפתח. אינטרקציה מסוג זה מבטיחה דיוק רב של החיבור לקהל היעד ולהעלאת הסיכויים למעקב/רכישה/בקשה של השירות או התוכן שלכם ולא של אחרים. הפלטפורמה השניה היא יצירת רשימת תפוצה, דרך המייל. רשימת התפוצה היא מכרה זהב. מי שיסכים לתת לכם את כתובת המייל שלו יתן לכם למעשה גישה אישית אליו כדי להציע לו את התכנים הטובים ביותר שלכם.

זהו ערוץ אפקטיבי במיוחד ויש להשתמש בו בתבונה רבה. לעוד מידע בנושא כדאי לפנות למומחים בתחום כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ. עבור בעלי עסקים ויוצרי תוכן רבים זו הפלטפורמה המרכזית והחשובה ביותר כדי להגיע ללקוחות שלהם, לשמור על קשר, לעדכן בכל מה שחשוב וגם לצ'פר וליצור תחושה שהקשר איתכם דרך רשימת התפוצה הוא ייחודי ואקסלוסיבי ובסופו של דבר זהו דבר משמעותי שמניע את העוקבים שלכם לרכוש את המוצרים שאתם משווקים.

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: לבסס מערכת יחסים משמעותית עם העוקבים שלכם

כך למעשה אתם יוצרים עם העוקבים שלכם מערכת יחסים ארוכת טווח, מבוססת ומשמעותית. כדאי שתשימו לב טוב טוב לאופן שבו אתם מנהלים את רשימת התפוצה. יותר מדי תוכן עלול להבריח את העוקבים שלכם ומעט מדי תוכן עלול להותיר אותם חסרי עניין ולהות מדוע נתנו לכם את כתובת המייל שלהם. עליכם לשמור על האיזון הנכון וכך לשמר את העוקבים שלכם. לעוד מידע בנושא כדאי להתייעץ עם יודעי דבר כמו יע.ר רום מרקטינג בע"מ.

פאולה רוטשילד

פאולה רוטשילד

פאולה היא הכותבת הראשית עבור אתר Israel Lawyer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *