איך מציאת עורך דין הפכה למשימה כמעט בלתי אפשרית?

פאולה רוטשילד

נכתב על ידי פאולה רוטשילד

מאי 9, 2023

מי מאיתנו שחיפש עורך דין לפחות פעם אחת בימיו לא נתקל בקושי הזה, ואני כמובן מדבר על הקושי במציאת עורך דין. הרי איך זה יכול להיות הגיוני?

יש כל כך הרבה עורכי דין בשוק, לכאורה זאת אמורה להיות משימה פשוטה כאין כמותה. אך המציאות מראה לנו אחרת. בין אם מחפשים עורך דין מקרקעין או עורך דין גירושין, זה כמעט לא משנה. הקשיים הם אותם קשיים.

בכתבת התחקיר זו, עשינו מחקר ארוך שבו הבנו את הנקודות המרכזיות שמקשות על אנשים למצוא עורך דין איכותי שיגן עליהם בבית המשפט. כמו כן, נבין את השיטות המרכזיות למציאת עורך דין וננתח אותם. ולבסוף, ניגע באתר חדש ששמו המלאך השומר שמראה אחוזי הצלחה מאוד גבוהים במציאת עורך דין מקצועי, מנוסה ומיומן עבור אנשים כמוני וכמוכם שפשוט הולכים לאיבוד בתוך התהליך.

בואו נדבר על הקשיים ומהיכן הם נוצרים
כבר נגענו בזה קצת מקודם, אבל נחדד את זה כאן. שוק עורכי הדין היום מלא בעורכי דין מכל נישה ומכל תחום. אם יש לכם בעיה בעבודה ואתם מחפשים עורך דין דיני עבודה באינטרנט, סביר מאוד להניח שתמצאו עשרות ועד מאות תוצאות של עורכי דין שונים. אם יש לכם בעיה כספית חמורה ואתם זקוקים לשירות של עורך דין פשיטות רגל, אז סביר להניח שאפילו תמצאו יותר עורכי דין במרחק של 'קליק' אחד ממכם.

מרוב שיש כל כך הרבה עורכי דין, אנחנו לא מצליחים לבחור על פי הפרמטרים שבאמת חשובים לנו בתור לקוחות. ומה קורה בסופו של דבר? כנראה שנלך עם העורך דין השני או השלישי שפגשנו, סביר גם להניח שהוא יהיה הזול ביותר.

להמשך קריאה של המאמר השלם >>
https://www.maariv.co.il/business/realestate/Article-876322

פאולה רוטשילד

פאולה רוטשילד

פאולה היא הכותבת הראשית עבור אתר Israel Lawyer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *