יש הרבה דרכים להחליק שיער, אבל החלקת שיער משקמת היא אחת הטובות ביותר שאת יכולה לבחור. זה ממזער את הסיכון לפגיעה בשיער שלך וגם שומר אותו בריא. תהליך מסוג זה מתאים למי שסובלים מנזק בשיער, ורוצים לתת לו הזדמנות להתאושש ולהשתקם.

החלקת שיער היא דרך נוחה ויעילה לשיפור מראה השיער. עם זאת, תהליך זה עלול לגרום נזק לשיער שלך אם לא נעשה כראוי. יישור יכול גם לגרום לשבירה ולהפוך אותו לפגיע יותר לנזק. השיקול החשוב ביותר בהחלקה צריך להיות בריאות השיער שלך. אם את חושבת על החלקה בגלל שאת רוצה שינוי או שאת משועממת מהתסרוקת הנוכחית שלך, חשוב לבחור חומרי החלקה משקמת מהסוגים האיכותיים ביותר.

כיצד להפיק את המירב מהחלקת שיער משקמת?

על מנת להפיק את מירב התועלת ממחליק שיער חשמלי, חשוב לפזר חום על הקרקפת בצורה אחידה, מה שעשוי למנוע נזקי חום או שבירה מוגזמת של קצוות שיער. אין ספק, כולנו מכירות את המחליקים החשמליים שפשוט גומרים לנו על השיער.

זה משהו שלא קיים עם מחליקי שיער משקמים. החלקה משקמת לשיער כוללת חומרים מיישרים ומחליקים אמנם, אבל הם לא אמורים לכלול חומרים כמו פורמלין, מה שאסור לשימוש על ידי משרד הבריאות. המלצה מאיתנו – יהיה כדאי לבדוק חומרי החלקה משקמת לשיער כמו BIORGANIC (ביאורגניק) – ללא פורמלין.

מה אני צריכה לדעת על החלקת שיער משקמת?

החלקת שיער משקמת היא תהליך המשתמש בתכשירים ייעודיים, כדי להחליק את התלתל הטבעי והקיפול של השיער שלך. זה יכול להיעשות בבית או במספרה ובדרך כלל לוקח בערך שעה. אבל יחד עם זאת, חומרי החלקת שיער משקמים לעיתים צריכים גם יותר זמן מזה, הכול תלוי בסוג החומרים ובאיכות שלהם.

החלקת שיער משקמת יכולה לעזור לך להשיג שיער בריא יותר, חזק יותר, ניתן לעיצוב ויפה יותר. בבית, קל לעשות זאת בעצמך. התהליך די פשוט, אבל יש לו כמה כללים שצריך להקפיד עליהם כדי להשיג את האפקט הרצוי.

טיפים כלליים להחלקה משקמת לשיער

  • בדרך כלל, כדאי להשאיר את השיער לח ללא מרכך לפני שמתחילים.
  • אין להשתמש במכשירים מחוממים כמו מגהצים תלתלים או מחליקים חשמליים בזמן ביצוע החלקת שיער משקמת.
  • אין לבצע החלקת שיער משקמת אם הקרקפת שלך מגולחת, מגורה, כואבת, שורפת או מגרדת.

צריכה ייעוץ נוסף על החלקה משקמת לשיער? אנו ממליצים לפנות לצוות המומחים של החלקה ביתית ביאורגניק – BIORGANIC.